PHB-art
Petr H. Batěk
Petr H.Batěk

Vánoční benefiční aukce ZVONKOVÁ

Moderování
Moderování

Často je angažován jako moderátor nejrůznějších akcí (např. diskusních pořadů, hudebních festivalů, sportovních akcí či odborných seminářů). Společně s kolegou Zdeňkem Turkem netradičně moderují hlavní programy historických slavností v různých městech České republiky, plesy a jiné prestižní akce. Kromě toho se občasně objevuje také po boku hudebníka Míry Kuželky, se kterým založili a moderují pořad „BEZ OPONY“ - což je seriál „záměrně pohodových posezení s osobnostmi Městského divadla v Mostě“.

Moderování Moderování
Moderování Moderování
Moderování Moderování

Bez opony

Třetí veřejná nahrávka BEZ OPONY, se uskutečnila ve studiu Českého rozhlasu Plzeň dne 29. srpna 2007 – pozvání tentokrát přijali: režisér a žák Josefa Skupy Jiří Středa, zpěvačka a herečka Dita Hořínková a mistr pantomimy a pohybového divadla Michal Hecht. Tato třetí část našeho plzeňského rozhlasového seriálu byla prozatím poslední, protože produkce doposud nenašla pravidelný vysílací čas… ovšem natočené materiály si můžete opakovaně poslechnout na vlnách Českého rozhlasu Plzeň, sledujte tedy aktuální program.

Moderování Moderování
Moderování Moderování

Další pokračování zábavného pořadu BEZ OPONY ve studiu Českého rozhlasu Plzeň proběhlo 18. července 2007 a do křesel pro hosty tentokrát usedli: bývalá sólistka opery Divadla J.K.Tyla v Plzni Helena Buldrová, ředitel Západočeského muzea František Frýda a hudební skladatel Vladimír Franz.

Moderování Moderování

Druhá premiéra našeho diskusního pořadu BEZ OPONY se uskutečnila ve středu 6. června 2007 v Rozhlasovém divadélku Českého rozhlasu Plzeň. Hosty této veřejné nahrávky byli: herečka Jana Hlaváčová, plzeňský biskup František Radkovský a akademický malíř Vladivoj Kotyza. O hudební doprovod se postarali: Tomáš Alferi a spoluautor pořadu Míra Kuželka. Pohodovou atmosféru našeho posezení tentokrát zaznamenal zvukový mistr Jiří Emil Silovský a díky němu si pořad „Bez opony“ můžete od července pravidelně vychutnávat také na plzeňských rozhlasových vlnách.

Moderování Moderování

V březnu 2007 vychází první čtyři díly pořadu BEZ OPONY na čtyřech samostatných CD. O vydání se postaralo Studio Kuželka ve spolupráci s Městským divadlem v Mostě a vkusné obaly pochází z dílny Artmedia Most.
Zajímavými osobnostmi, které si můžete prostřednictvím těchto zvukových nosičů poslechnout, jsou:
(1CD) dramaturg Vlastimil Novák, herec Stanislav Oubram, režisér Ilja Bureš;
(2CD) herečka Regina Razovová, režisér Zbyněk Srba, herec Ivan Holub;
(3CD) herec Bohuslav Patzelt, herečka Eva Klánová, choreograf Jan Klár;
(4CD) hudební skladatel Vladimír Franz a herci Jaroslav Satoranský, Jiří Rumpík, Svatopluk Schuller, Tomáš Vacek a František Kreuzmann.
Všechna jejich vyprávění jsou plná humoru a půvabných vzpomínek. Soubor všech čtyř dílů si můžete pořídit za cenu 320 Kč (jednotlivá CD stojí 99 Kč) – v případě zájmu objednávejte v propagačním oddělení Městského divadla v Mostě nebo na adrese petr@phb-art.com.


bez opony bez opony
bez opony bez opony