PHB-art
produkce

PRODUKCE

Actor´s Runway Agency

Oficiální stránky exkluzivní herecké agentury, která pro své klienty poskytuje kompletní herecký servis. Skvělé pracovní podmínky, efektivní propagace a umělecké poradenství.

Divadlo nad Labem

Sdružení amatérských i profesionálních umělců, které se snaží vytvářet neobvyklé divadelní projekty. Největší pozornost jeho členové věnují autorské tvorbě, pro svá představení hledají neotřelé postupy a často je zasazují do netradičních prostor.

HOKR TV & VIDEO

… je mladou, rychle se rozvíjející firmou, která se pohybuje převážně v oblasti videa a digitální fotografie. Zakladatelem společnosti je cestovatel a kameraman Martin Homan, který také pravidelně přispívá krátkými filmy do magazínu zahraničních zajímavostí „Oběktiv“ v České televizi.

MODUA

Moderní umělecká agentura působící nejen v České republice, ale také na území Německa, Itálie, Francie, Švýcarska, Švédska nebo Luxenburska. Městské slavnosti v historickém duchu, dobové hostiny, rekonstrukce bitev, šerm, Živé obrazy a jiná divadelní představení šitá na míru... a spoustu dalších zajímavých produktů najdete na těchto stránkách.